What I'm offering Moje služby

Svým klientům nabízím širokou škálu služeb v různých směrech. Někdo si myslí, že profesionální fotograf by se měl zaměřit na jeden druh fotografie, ale já jsem za svou praxi získal dostatek zkušeností na to, abych se cítil sebejistě v několika různých směrech.

Vize umělce Fine Art Vize umělce
"Fine Art je jakákoliv fotografie ve které je prezentována vize umělce za fotoaparátem, spíše než objektivní realita jakéhokoliv předmětu, na který je fotoaparát namířen." V mém případě fotografie rodin, nastávajících maminek, dětí, párů, či jednotlivců, kdy konečný produkt má nádech starých malovaných portrétů, vyjímečná památka, která bude ozdobou na vaší zdi, nebo se stane naprosto originálním dárkem pro vaše blízké. Pro toto focení mám ve svém ateliéru nejen spoustu krásných rekvizit, ale i romantických a elegantních šatů a doplňků pro ženy a děvčátka. Muži a chlapci by měli přijít v obleku, či v elegantním oblečení. Při určitém stylu může být i pěkný pulovr, lněná košile a oblekové, nebo manžestrové kalhoty. Důležité je navození nostalgické atmosféry. Před tímto focením je nutné domluvit se předem na požadovaném stylu a výběru oblečení. Koordinace barev je zde velmi důležitá. Služba vizážistky se platí zvlášť
Rodina, děti, těhotné, páry Standartní focení Rodina, děti, těhotné, páry
Tak zvané standartní focení, ať už chcete památku na určité období života, dárek pro své blízké, rádi pózujete, nebo si chcete jen vyzkoušet, jaké to je cítit se jako model(ka), nabízím fotografie barevné, černobílé, nebo oboje, s profesionálními rekvizitami a pozadím, tak aby konečný výsledek standartní vůbec nebyl. Naopak Vaše spokojenost a radost je pro mne to nejdůležitější. Fotografie z každodenního života, můžete úspěšně zachytit na vašem mobilu, u mně, je to však služba pro vás, kdy společně vykouzlíme vzpomínku na určitý okamžik, proto je důležité přinést si dva a více převleků, šaty, ve kterých se cítíte dobře, ale také vyjímečně. Líčení, a úprava vlasů je pro konečný produkt také velmi důležitá. Pokud si s tímto nevíte rady, nabízím i služby vizážistky. Děti se mohou snadno unavit, přineste si tedy pro ně oblíbenou hračku, a nějaké "odměny". Ostatní je již na mne. Vámi zvolené fotografie pak upravím a zašlu, dle zakoupeného balíčku.
Náš vyjímečný den Svatební focení Náš vyjímečný den
Svatba je jednou z nejdůležitějších a nejemotivnějších událostí ve vašem životě. Proto je třeba k výběru fotografa pro tento účel přistupovat velmi zodpovědně. S focením svateb mám dostatek zkušeností, tak aby mi nic neuniklo, a vy jste měli nádhernou vzpomínku na tento významný den. Od příprav nevěsty, až po finální zakončení oslav, vyfotím vám plánované portréty, i náhodné emoce.
Pro obchodní konkurenci Business fotografie Pro obchodní konkurenci
Pokud mluvíme o kvalitních propagačních fotkách, pak nelze mluvit o úsporách, ale je třeba k věci přistupovat se vší zodpovědností a seriózností. Koneckonců budoucí prodej přímo závisí na kvalitě hotových fotografií. Pod tuto kategorii spadá focení profesionálních portrétů, firemních interiérů, a jídla.
Objevte svůj půvab Móda, Glamour, Akty Objevte svůj půvab
Pokud si přejete udělat něco extra pro svého partnera, nebo si jen pozvednout sebevědomí, pak je tato sekce přímo pro vás. Přinesete si sexy oblečení a/nebo, krásné spodní prádlo, doporučuji krajkové. Úprava vlasů a make up je velmi důležitá u tohoto focení, proto pokud si nejste jisti, po dohodě zajistím služby vizážistky. Dle zakoupeného balíčku vám pak zašlu vyretušované fotografie, tak, že budete vypadat jako profesionální fotomodelka. Věk je proto v tomto případě jen číslo.
Příprava před focením Vizážistka Příprava před focením
Vizážistka vás nalíčí, upraví vlasy a pomůže sladit s oblečením. Na tuto službu je nutné si pronajmout ateliér o hodinu déle.

Moje kontakty a sociální sítěJak mě najít

    Back to Top
    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.