Who am I? O mně

Pár slov o sobě Rád vás poznávám

Začal jsem fotit před mnoha lety v ulicích svého města. Se starou analogovou kamerou mého strýce jsem se bavil zachycováním situací, které jsem kolem sebe viděl a které mi připadaly zajímavé. Jakmile jsem se vrátil domů, vyvolal jsem negativy v temné komoře. Tehdy jsem preferoval reportáže.

Postupem času se mé zájmy rozšířily a začal jsem s jinými druhy fotografie.

Zhruba v době, kdy jsem se přestěhoval z Říma do Prahy, jsem přešel na digitální fotoaparát, což mě přiblížilo k focení jídla a životního stylu, ale reportáže jsem stále neopustil. Ve svém ateliéru v Praze se věnuji především portrétům, módě, glamour a akty. Kromě toho rád fotím rodiny a hlavně děti, které mě baví svou obrovskou spontánností

Kde se děje magie Moje studio

To je místo, kde mohu pracovat se světly a stíny a vytvořit něco brilantního. Mluvím o mém fotoateliéru, který sídlí na adrese Černokostelecká 90, 100 00 Strašnice. Zde můžeme prodiskutovat a vytvořit vaše foto portfolio v příjemné a profesionální atmosféře.

JAK STUDIO NAJÍT

Při vjezdu do areálu za bránou a zdviženou závorou uvidíte budovu s prosklenými dveřmi, jako na fotce, vstupte a po schodech do třetího patra. Pokud potřebujete zaparkovat, za závorou jeďte doleva, kde najdete parkoviště, a zaparkujte na místě 27 s cedulí Studio TED.

Jak se to stane? zpracovává se

Zde vám rád ukážu zpracování fotografií. Někdy nemůžete vidět výsledek bez přímého srovnání. Ukážu vám tedy přímé srovnání fotky před a po zpracování, kde jsem udělal retuš fotky, odstranil šum na pozadí a zlepšil jas barev.

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.